Video Sources 348 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Isabelle

Isabelle

Oct. 06, 2018Canada80 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Ëndrra e një çifti të ri për fillimin e një familjeje thyhet pasi ata zbresin në thellësitë e paranojës dhe duhet të luftojnë për të mbijetuar, një prani të keqe që nuk kërkon më shumë se jetën e tyre.

Isabelle
Isabelle
Isabelle
Isabelle
Original title Isabelle
IMDb Rating 4.6 371 votes
TMDb Rating 5 5 votes

Director

Rob Heydon
Director

Cast

Amanda Crew isLarissa Kane
Larissa Kane
Adam Brody isMatthew Kane
Matthew Kane
Zoë Belkin isIsabelle Pelway
Isabelle Pelway
Sheila McCarthy isAnn Pelway
Ann Pelway
Booth Savage isClifford Kane
Clifford Kane
Michael Miranda isPedro Salazar
Pedro Salazar
Dayo Ade isFather Lopez
Father Lopez
David Tompa isDr. Karl Neidorf
Dr. Karl Neidorf
Zoe Doyle isDr. Phoebe Chan
Dr. Phoebe Chan

Similar titles

Villains
The Sand
An American Haunting
1922
The Priest
Pyewacket
The Gallows Act II
Come to Daddy
As Above, So Below
Extinction
Suspiria
The Demonologist