Video Sources 49 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
It Takes Three

It Takes Three

Sep. 17, 2021USA90 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Kur djali më i paparë i shkollës zbulon se vajza e re sheh përtej popullaritetit dhe pamjes së tij, ai kërkon që peshkopi i klasës të marrë përsipër llogaritë e tij në mediat sociale për të shtuar substancë në stilin e tij.

 

It Takes Three
Original title It Takes Three
IMDb Rating 5.9 93 votes

Director

Scott Coffey
Director

Cast

Jared Gilman isCy Berger
Cy Berger
David Gridley isChris Newton
Chris Newton
Mikey Madison isKat Walker
Kat Walker
Anya Marina isPrincipal Hendrix
Principal Hendrix
Lori Alan isSara Berger
Sara Berger

Similar titles

Red Letter Day
Whiskey Tango Foxtrot
American Reunion
A Ghost Story
Bodyguard
Blind Dating
Impractical Jokers: The Movie
Fëmijët Spiunë
Espionage Tonight
Ripped
Prevenge
Harold & Kumar Go to White Castle