Video Sources 306 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Openloadopenload.co
Janky Promoters

Janky Promoters

Oct. 16, 2009USA85 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Dy promotorë narkomanë, marrin një reper të famshëm për një shfaqje të dështuar pa filluar mirë. Rruga e tyre është plot probleme dhe gjëra të paparashikuara sepse janë promotorët më dështak në treg.

Janky Promoters
Janky Promoters
Janky Promoters
Original title Janky Promoters
IMDb Rating 5.3 1,269 votes
TMDb Rating 7 9 votes

Director

Marcus Raboy
Director

Cast

Ice Cube isRussell Redds
Russell Redds
Mike Epps isJellyroll
Jellyroll
Young Jeezy isYoung Jeezy
Young Jeezy
Julio Oscar Mechoso isJohn Glanville
John Glanville
Lil' JJ isLittle JJ
Little JJ
Glenn Plummer isOfficer Ronnie Stixx
Officer Ronnie Stixx

Similar titles

Pride and Prejudice and Zombies
What Men Want
Wag the Dog
Femrat
Maine Pyaar Kyun Kiya
Pitch Perfect
40 Days and 40 Nights
Trainwreck
The Art of Self-Defense
Our Family Wedding
Rabbit Without Ears
Xhorxhi Mbreti i Xhungles 2