Video Sources 418 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Jarhead 2: Field of Fire

Jarhead 2: Field of Fire

Find the courage, fight togetherAug. 14, 2014USA103 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

I frikësuar nga betejat dhe i zhgënjyer nga lufta, oficeri Kris Merimete vihet në krye të një njësie, misioni tjetër i së cilës është të ri-furnizojë një kamp ushtarak të largët në një zonë të kontrolluar nga talebanët.

Jarhead 2: Field of Fire
Jarhead 2: Field of Fire
Jarhead 2: Field of Fire
Original title Jarhead 2: Field of Fire
IMDb Rating 5.5 4,302 votes
TMDb Rating 5.8

Director

Cast

Josh Kelly isMerrimette
Merrimette
Danielle Savre isDanielle 'Danni' Allen
Danielle 'Danni' Allen
Jesse Garcia isRafael Soto
Rafael Soto
Jason Wong isJustin Li
Justin Li
Esai Morales isCpt. Jones
Cpt. Jones
Stephen Lang isMajor Gavins
Major Gavins

Similar titles

The Boondock Saints II: All Saints Day
Dragon
Enforcement
Wanted
Underworld: Blood Wars
Assassin’s Creed
The Big Bang
Fan
The Bodyguard 1992
Arsenal
Deep Blue Sea 3
Baby’s Day Out