Video Sources 68 Views

  • Shikovidmoly.net
Jathi Ratnalu

Jathi Ratnalu

Mar. 11, 2021India123 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Komploti rrotullohet rreth tre të burgosurve. Ata, lirohen dhe mendojnë një jetë të lumtur jashtë. Por, gjërat marrin tjetër drejtim dhe sjellin telashe. A mundet të gjejnë lumturi dhe dashuri tani?

 

Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Jathi Ratnalu
Original title జాతిరత్నాలు
IMDb Rating 7.4 4,610 votes
TMDb Rating 7.6 8 votes

Similar titles

Keeping Up with the Joneses
La tribu
Dirty Dancing: Havana Nights
Gangs of New York
Kiss and Cry
Bad Frank
Un fantastico via vai
Law of the Land
A Fantastic Woman
Lie with Me
Bang Bang
Barry Lyndon