Video Sources 22 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Joe Bell

Joe Bell

Redemption is a journey you can't take alone.Jul. 23, 2021USA93 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Historia e vërtetë e rrugëtimit të dhimbshëm që ndërmerr një baba në nder të djalit të tij që vuan bullizmin në shkollë sepse është homoseksual. Ai ecën kudo nëpër gjithë Amerikën për të folur me këdo që mundet për të eleminuar bullzimin nëpër shkolla dhe jo vetëm.

 

Joe Bell
Original title Joe Bell
IMDb Rating 5.4 2,185 votes
TMDb Rating 6.2 18 votes

Director

Cast

Similar titles

Chloe and Theo
Dragon Eyes
Made In China
PAW Patrol: The Movie
Hotel Transilvania 2
Plus One
Badla
Black Swan
Sinbad: The Fifth Voyage
The Hunger Games: Catching Fire
Rango
Agora