Video Sources 134 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Julieta

Julieta

Apr. 08, 2016Spain96 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pas një takimi rastësor me shoqen e fëmijërisë së të bijës, Hulieta, një grua me zemër të thyer vendos të përballet me jetën e saj dhe ngjarjet më të rëndësishme për vajzën e saj që nuk e ka takuar prej 13 vitesh.

Julieta
Julieta
Julieta
Original title Julieta
IMDb Rating 7.1 27,186 votes
TMDb Rating 7 572 votes

Director

Cast

Emma Suárez isJulieta Arcos
Julieta Arcos
Adriana Ugarte isJulieta Arcos (young)
Julieta Arcos (young)
Daniel Grao isXoan Feijóo
Xoan Feijóo
Pilar Castro isClaudia (Beatriz's Mother)
Claudia (Beatriz's Mother)
Susi Sánchez isSara (Julieta's Mother)
Sara (Julieta's Mother)
Joaquín Notario isSamuel (Julieta's Father)
Samuel (Julieta's Father)

Similar titles

The Rules of Attraction
High Life
How to Be Single
A Boy Called Sailboat
Holidate
The Assistant
Everything You Want
SPL: Kill Zone
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot
Arbor Demon
Green Rush
Undisputed