Video Sources 359 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Juno

Juno

A comedy about growing up… and the bumps along the way.Dec. 05, 2007USA96 Min.PG-13
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur pas një vendimi të papërgjegjshëm dhe të pamenduar mirë, 16-vjeçarja Xhuno Mekgaf, mbetet shtatzënë me shokun e saj të ngushtë, ajo vendos t’ia jap fëmijën e saj për adoptim një çifti, që e gjeti në gazetën e qytetit. Peripecitë e saj të shtatzanisë e ndihmojnë të kuptoj më shumë në lidhje me dashurinë dhe të kujdesurit për një fëmijë.

Juno
Juno
Juno
Juno
Juno
Juno
Juno
Juno
Juno
Juno
Original title Juno
IMDb Rating 7.4 471,114 votes
TMDb Rating 7 4,413 votes

Director

Cast

Ellen Page isJuno MacGuff
Juno MacGuff
Michael Cera isPaulie Bleeker
Paulie Bleeker
Jennifer Garner isVanessa Loring
Vanessa Loring
Jason Bateman isMark Loring
Mark Loring
Allison Janney isBren MacGuff
Bren MacGuff
J.K. Simmons isMac MacGuff
Mac MacGuff
Eileen Pedde isGerta Rauss
Gerta Rauss
Daniel Clark isSteve Rendazo
Steve Rendazo

Similar titles

Shpata Magjike Eskalibur Aventure ne Kamelot
7 Khoon Maaf
Meet the Parents
Mr. Bean’s Holiday
Angel of Evil
The Dirt
Man and a Baby
Sherlock: The Abominable Bride
Fronteras
Absolutely Anything
A.I. Rising
Tolkien