Video Sources 1118 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikohxfile.co
Jurassic World

Jurassic World

The park is open.Jun. 09, 2015USA124 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Njëzet e dy vjet pas ngjarjeve të Jurassic Park (1993), ishulli Nublar tani përmban një park dinosaurësh plotësisht funksional, Jurassic World, i parashikuar fillimisht nga John Hammond. Pas 10 vitesh funksion dhe normat e vizitorëve në rënie, u krijua një atraksion i ri për të rizgjuar interesin e vizitorëve në një mënyrë të tmerrshme.

Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Jurassic World
Original title Jurassic World
IMDb Rating 7.0 425,556 votes
TMDb Rating 6.6 5,151 votes

Director

Cast

Similar titles

The Call
Men in Black 3
Kong: Skull Island
The Brothers Grimm
The Vast of Night
The Meg
Mind Blown
X-Men: Days of Future Past
Chick Fight
Krrish 3
Table No. 21
Atone