Video Sources 198 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

The war to end all wars.May. 05, 2020USA90 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Toka është shkatërruar pasi tirani intergalaktik Darkseid ka shkatërruar Ligën e Drejtësisë në një luftë të ekzekutuar dobët nga Super Heroes DC. Tani bastionet e mbetura të së mirës – Lidhja e Drejtësisë, Titans adoleshentë, vetëvrasjet dhe të tjerët të ndryshëm – duhet të riorganizohen, të strategjizojnë dhe të marrin luftën në Darkseid në mënyrë që të shpëtojnë planetin dhe banorët e tij të mbijetuar.

Justice League Dark: Apokolips War
Justice League Dark: Apokolips War
Justice League Dark: Apokolips War
Original title Justice League Dark: Apokolips War
IMDb Rating 8.2 1,965 votes
TMDb Rating 8.8 293 votes

Director

Matt Peters
Director

Cast

Matt Ryan isJohn Constantine (voice)
John Constantine (voice)
Jerry O'Connell isClark Kent / Superman (voice)
Clark Kent / Superman (voice)
Taissa Farmiga isRachel Roth / Raven (voice)
Rachel Roth / Raven (voice)
Jason O'Mara isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Rosario Dawson isDiana Prince / Wonder Woman (voice)
Diana Prince / Wonder Woman (voice)
Stuart Allan isDamian Wayne / Robin (voice)
Damian Wayne / Robin (voice)
Rebecca Romijn isLois Lane (voice)
Lois Lane (voice)
Rainn Wilson isLex Luthor (voice)
Lex Luthor (voice)
Tony Todd isDarkseid (voice)
Darkseid (voice)
Shemar Moore isVictor Stone / Cyborg (voice)
Victor Stone / Cyborg (voice)

Similar titles

Covert Operation
Extortion
Piter Pan
Swiss Army Man
The Girl in the Spider’s Web
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and Disappeared
The King of the Streets
Cities of Last Things
Blade Runner 2049
Axcellerator
The Terminator
Genesis: The Fall of Eden