Video Sources 569 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikogoo.gl
Barefoot-Barfuss

Barefoot-Barfuss

Mar. 30, 2005Germany110 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Nik Keller ka probleme te mbaj punen e tij. Ai njihet me Lejlen, nje grua e re qe nuk vesh kepuce dhe e ndalon ate te vrase veten. Ajo qe nuk do priste eshte qe Lejla do ta ndiqte kur ai ikte per ne shtepi. Ajo hyn ne apartamentin e tij dhe refuzon te rikthehet ne spital. Niku angazhohet ti tregoje Lejles boten, pasi ajo eshte mbajtur larg nga bota dhe shoqeria. Kur perpiqet te mos e humbi durimin, ai perfundon duke u dashuruar me Lejlen.

Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Barefoot-Barfuss
Original title Barfuß
IMDb Rating 7.2 9,460 votes
TMDb Rating 6.6

Director

Cast

Til Schweiger isNick Keller
Nick Keller
Nadja Tiller isFrau Keller
Frau Keller
Michael Mendl isHeinrich Keller
Heinrich Keller
Steffen Wink isViktor Keller
Viktor Keller
Imogen Kogge isDr. Blöchinger
Dr. Blöchinger
Paula Paul isSchwester Dorothee
Schwester Dorothee

Similar titles

Secret Magic Control Agency
Ever Been to the Moon?- Ke qene ndonjehere ne Hene?
Kidnap Capital
Pokémon Detective Pikachu
All About the Money
Quick
How the Grinch Stole Christmas
Sea of Love
Aloha
50 First Dates
The Boy Who Harnessed the Wind
The Kissing Booth