Video Sources 41 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Khun Phaen Begins

Khun Phaen Begins

witness his first mission. friend, love and enemyOct. 10, 2019Thailand138 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Keu është një djalosh hajdut, që e jeton jetën vetëm me argëtim dhe i patrazuar. Kur takon dashurinë e fëmijërisë, ai vendos të futet në ushtri, për t’i fituar zemrën vajzës, e cila është e fejuar me një djalë të përsosur, por papritur, zbulon të kaluarën e vet të harruar…

 

Khun Phaen Begins
Khun Phaen Begins
Khun Phaen Begins
Original title ขุนแผน ฟ้าฟื้น
IMDb Rating 6.1 119 votes
TMDb Rating 7 1 votes

Similar titles

Earth to Echo
Fighting
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life
Dolemite Is My Name
Bridesmaids
Pacific Rim
Death Proof
Macet Aristokrate
New Police Story
Train to Busan
Premium Rush
Sex and Zen