Video Sources 30 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Kicks

Kicks

They aren't just shoesSep. 09, 2016USA80 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Brendoni është një 15 vjeçar që ëndërron të ketë një palë Air Xhordans. Sapo ai arrin të marrë një palë, një tip në lagje ia vjedh, duke e detyruar Brendonin dhe shokët e tij të ndërmarrin një mision të rrezikshëm në Oakland për t’i rimarrë mbrapsht.

 

Kicks
Kicks
Kicks
Original title Kicks
IMDb Rating 6.4 4,285 votes
TMDb Rating 6.6 101 votes

Similar titles

Redcon-1
Back of the Net
The Truman Show
Uncertain Glory
Something Borrowed
Get Smart
Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot
Unit 7
Trading Paint
Upside Down
A Walk Among the Tombstones
Robin Hood: The Rebellion