Video Sources 164 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Kidnap Capital

Kidnap Capital

Welcome to AmericaApr. 24, 2016Canada93 Min.Unrated
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Disa imigrantë të paligjshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë rrëmbyer, torturuar, dhe të detyruar të paguajnë shuma të mëdha të hollash për të shpëtuar.

Kidnap Capital
Kidnap Capital
Kidnap Capital
Kidnap Capital
Kidnap Capital
Kidnap Capital
Original title Kidnap Capital
IMDb Rating 5.8 315 votes
TMDb Rating 6.9 6 votes

Similar titles

Ride Like a Girl
Always
Misconduct
Flags of Our Fathers
Centurion
The Babadook
Semper Fi
Bound to Vengeance
Okja
Polaroid
Bharat Ane Nenu
Dulha Mil Gaya