Video Sources 256 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Kidnapping Stella

Kidnapping Stella

Jul. 12, 2019Germany89 Min.TV-MA
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Rrëmbyer nga rruga dhe mbajtur për shpërblim, një grua e lidhur përdor fuqitë e saj të kufizuara për të prishur planet e bëra me kujdes nga dy abuzuesit e saj të maskuar.

Kidnapping Stella
Kidnapping Stella
Original title Kidnapping Stella
IMDb Rating 4.9 2,064 votes
TMDb Rating 5.1 85 votes

Similar titles

I’m Thinking of Ending Things
Street Fighter: The Legend of Chun-Li
Sacrifice
The Good Son
End of Watch
Escape Plan
Broil
Lakeview Terrace
The Ladykillers
Armored
Now You See Me 2
Happy Death Day 2U