Video Sources 1072 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Kill ‘Em All

Kill ‘Em All

When you don't know who to trust...Jun. 06, 2017US. 96 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Historia e një shqiptari, babai i të cilit u vra nga serbët dhe hakmarrja e tij e vonuar. Suzana, një infermiere e përfshirë papritmas në një vrasje masive, merret në pyetje.

Kill ‘Em All
Kill ‘Em All
Kill ‘Em All
Kill ‘Em All
Kill ‘Em All
Kill ‘Em All
Original title Kill 'Em All

Director

Peter Malota
Director

Cast

Similar titles

Jumanji: The Next Level
Side Effects
Chennai Express
Survive the Night
Torpedo: U-235
30 Minutes or Less
Black Water
Judwaa 2
Despicable Me 3
Parasite
Disappearance at Clifton Hill
Mission: Impossible – Fallout