Video Sources 411 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikostreamango.com
Who Killed Cock Robin

Who Killed Cock Robin

Mar. 31, 2017Taiwan118 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Kjo është historia e një gazetari ambicioz, i cili heton një aksident të harruar prej kohësh. Kur e mbijetuara e vetme e aksidentit zhduket papritur, ai e kupton se asgjë nuk është siç duket dhe se e vërteta e errët do ta përndjekë gjithë jetën e tij.

Who Killed Cock Robin
Original title 目击者之追凶
IMDb Rating 7.0 792 votes
TMDb Rating 7.6

Similar titles

Brick Mansions
The Lives of Others
Let Him Go
The Hunger Games: Mockingjay – Part 1
Red Sparrow
A Lonely Place to Die
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Blindspotting
Carriers
Death Race: Beyond Anarchy
Talaash
6 Underground