Video Sources 445 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Killerman

Killerman

Nothing is as it seemsAug. 08, 2019USA112 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Mo Dajmond është një pastrues parash në Nju Jork i cili zgjohet pa kujtesë dhe me miliona dollarë të thata dhe drogë. Ai kërkon rrugët në kërkim të përgjigjeve ndërkohë që përpiqet t’i shmanget një bande të dhunshme dhe disa policëve të korruptuar.

Killerman
Killerman
Killerman
Original title Killerman
IMDb Rating 4.9 524 votes
TMDb Rating 5.1 4 votes

Director

Malik Bader
Director

Cast

Liam Hemsworth isMoe Diamond
Moe Diamond
Mike Moh isBaracuta
Baracuta
John Cenatiempo isBill O'Donnell
Bill O'Donnell
Jay Huguley isJames Manning
James Manning
Betsy Landin isNurse Lisa
Nurse Lisa

Similar titles

Mother
Bound
Black Death
Hierro
Defiance
Baby’s Day Out
Kidnap
Outback
An American Haunting
Dismissed
Te3n
Unknown Origins