Video Sources 121 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Kings of Mulberry Street

Kings of Mulberry Street

Jun. 28, 2019South Africa90 Min.TV-14
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një djalosh rrëmujaxhi dhe një tjetër i urtë dhe i sapoardhur, bëhen bashkë me dëshirën për të futur në kurth gangsterin e lagjes, i cili ua nxin jetën të gjitha familjeve. Kjo është aventura për drejtësi e dy shokëve të vegjël.

Kings of Mulberry Street
Original title Kings of Mulberry Street
IMDb Rating 5.4 62 votes

Similar titles

Futbolli magjik
Enchanted
The Man Who Feels No Pain
Kadın İşi Banka Soygunu (Vjedhja e Bankes)
Happy Gilmore
The Count of Monte Cristo
Kiwi Christmas
Making Babies
Legionnaire
Growing Up
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
The Extraordinary Journey of the Fakir