Video Sources 305 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Kiss Kiss

Kiss Kiss

It's fight nightMar. 05, 2019USA95 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Katër mike të ngushta shkojnë diku për të provuar verë dhe shumë shpejt e gjejnë veten duke luftuar për jetët e tyre.

Kiss Kiss
Kiss Kiss
Original title Kiss Kiss
IMDb Rating 2.5 188 votes
TMDb Rating 1.5 2 votes

Director

Dallas King
Director

Cast

Similar titles

Boy A
Abstruse
Dhobi Ghat
Hate Story 3
Valley of Bones
World Trade Center
Peppermint
Last Days in the Desert
The Mule
S.W.A.T. Under Siege
First Man
The Great Debaters