Video Sources 1142 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shikogoo.gl
Knock Knock

Knock Knock

One night can cost you everything.Jun. 26, 2015USA99 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Kur një bashkëshort dhe baba i përkushtuar ngelet vetëm në shtëpi për fundjavë, dy vajza të reja në vështirësi trokasin papritur në derën e tij për ndihmë. Ai që fillon si një gjest i këndshëm rezulton në një joshje të rrezikshme dhe lojë vdekjeprurëse si macja me miun.

Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Knock Knock
Original title Knock Knock
IMDb Rating 4.9 57,245 votes
TMDb Rating 4.9 884 votes

Director

Eli Roth
Director

Cast

Similar titles

Faces in the Crowd
Müslüm
A Good Woman Is Hard to Find
The Dawn
Ashfall
The 9th Life of Louis Drax
Oscar
Windsor Drive
Hard Boiled Sweets
Good Will Hunting
Blind Horizon
Little Thirteen