Video Sources 40 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Knuckledust

Knuckledust

Dec. 08, 2020UK105 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Pas vrasjeve masive në klubin e dyluftimeve “Knuckledust”, kryeinspektorja Kethrin Kiton dhe ekipi i saj kanë nëntëdhjetë minuta kohë për të marrë në pyetje boksierin Dopio Katër dhe për të zbuluar nëse ai është i mbijetuari i vetëm apo një vrasës i shumëfishtë. Por çështja është më e ndërlikuar se kaq. Me gënjeshtrat dhe korrupsionin e pranishëm, Kiton dhe ekipi fillojnë të kenë dyshime se kush është krimineli i vërtetë.

 

Original title Knuckledust
IMDb Rating 6.4 77 votes

Director

Cast

Moe Dunford isHard Eight
Hard Eight
Alex Ferns isMajor Vaughn
Major Vaughn
James Kermack isMaccready
Maccready
Amy Bailey isChrissy
Chrissy

Similar titles

The Night Crew
Baby’s Day Out
Chennai Express
Romeo Must Die
Outrage Coda
Rampage: Capital Punishment
Limitless
Predator
Plush
The Promise
The Meg
Redcon-1