Video Sources 358 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Krampus

Krampus

You don't want to be on his list.Nov. 26, 2015USA98 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një djalë i cili kalon një Krishtlindje jo të mirë përfundon duke thërritur aksidentalisht një demon Krishtlindjesh tek shtëpia e famlijes së tij.

Krampus
Krampus
Krampus
Krampus
Krampus
Krampus
Original title Krampus
IMDb Rating 6.1 58,324 votes
TMDb Rating 6 1,155 votes

Director

Cast

Similar titles

Better Living Through Chemistry
We Bought a Zoo
Torrente 3: The Protector
Cupid
Barbi Mariposa dhe Zana Princeshë
June
The Midnight Man
Underworld: Evolution
Three Letters 3: Black Magic
Zombieland
Ki and Ka
Permission