Video Sources 732 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Laggies

Laggies

Acting your age is so overrated.Sep. 25, 2014USA100 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Megi është një vajzë që duket se e ka gjithë jetën në kontroll dhe pse e di që diçka i mungon. Një zhgënjim nga i ati, e bën të mendojë dy herë për të ardhmen. Takimi me Anikën e vë akoma më shumë në dyshim për të ardhmen.

Laggies
Laggies
Laggies
Laggies
Laggies
Laggies
Laggies
Laggies
Laggies
Laggies
Original title Laggies
IMDb Rating 6.4 34,479 votes
TMDb Rating 6.1

Director

Lynn Shelton
Director

Cast

Similar titles

Jab Tak Hai Jaan
Trolls World Tour
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him
Bright Star
A Madea Family Funeral
Words on Bathroom Walls
Max Keeble’s Big Move
Lesbian Vampire Killers
Roald Dahl’s The Witches
Judy
Life of the Party
Baar Baar Dekho