Video Sources 291 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Laid in America

Laid in America

You'll always remember your first timeSep. 26, 2016USA86 Min.Not Rated
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Dy të huaj, nxënës të shkollës së mesme, rrëmbehen gjatë kërkimit për të shkuar me vajza në natën e tyre të fundit në Amerikë.

Laid in America
Laid in America
Laid in America
Original title Laid in America
IMDb Rating 4.6 3,456 votes
TMDb Rating 5.9 42 votes

Similar titles

Johnny Stecchino
Double Trouble
Just Before I Go
Marjorie Prime
Asteriksi dhe Obeliksi takojnë Kleopatrën
The F**k-It List
Lafangey Parindey
Villu
Crazy Rich Asians
Delhi Belly
Mere Brother Ki Dulhan
Cop and a Half: New Recruit