Video Sources 85 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Landfall

Landfall

The Only Things More Dangerous Than Acts of Nature are the Acts of Men.Nov. 26, 2017Australia97 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një çift i ri në Australinë tropikale merren peng nga tre kriminelë të cilët kanë me vete një kuti misterioze. Ata duhet të mbështeten tek guximi dhe dinakëria e tyre për të mbijetuar ndërkohë që një ciklon i madh afrohet.

Original title Landfall
IMDb Rating 5.3 68 votes

Director

Travis Bain
Director

Cast

Similar titles

Shark Killer
Share
Black Book
Velvet Buzzsaw
Armored
Lucy
Gamer
The Wolf of Snow Hollow
Game Night
The Neon Demon
Mirage
Unfaithful