Video Sources 510 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidalbavid.xyz
Landline

Landline

1995. When people were harder to reach.Jul. 21, 2017USA93 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Në vitin 1995, një adoleshente që jeton me motrën dhe prindërit e saj në Manhatan zbulon se babai i saj ka një lidhje jashtë martese.

Landline
Landline
Original title Landline
IMDb Rating 6.4 1,862 votes
TMDb Rating 6.4

Similar titles

Literally, Right Before Aaron
30 Miles from Nowhere
Përbindëshat
Back to the Future
The Voices
Summer ’03
Isn’t It Romantic
Let’s Dance
He’s Just Not That Into You
Sanju
Norbit
The Gold Rush