Video Sources 523 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoopenload.co
Last Days in the Desert

Last Days in the Desert

May. 13, 2016USA98 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një kapitull i imagjinuar prej 40 ditëve të agjërimit dhe lutjes së Jezusit në shkretëtirë. Në rrugën e tij jashtë vendit të shkretë, Jezusi lufton me Djallin mbi fatin e një familjeje në krizë.

Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Last Days in the Desert
Original title Last Days in the Desert
IMDb Rating 5.6 2,517 votes
TMDb Rating 4.5

Director

Cast

Similar titles

Veere Di Wedding
Fitoor
Miss Potter
Sour Apples aka Eksi Elmalar
If I Stay
Minuscule: Valley of the Lost Ants
The Lost World: Jurassic Park
Aisha
Steel Rain
The Empire Strikes Back
Looking for Eric
The Last Days