Video Sources 95 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Last Holiday

Last Holiday

She always thought she was somebody special... and she was.Jan. 13, 2006USA112 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Xhorxha Bërd punon si shitëse në repartin e kuzhinës të dyqanit Kragen. Kur mëson se ka vetëm tre javë për të jetuar, ajo mbledh paratë që ka, heq dorë nga puna dhe niset me avion në një resort luksoz, të cilin ka ëndërruar gjithmonë ta vizitonte.

Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Last Holiday
Original title Last Holiday
IMDb Rating 6.4 27,686 votes
TMDb Rating 6.8 341 votes

Director

Wayne Wang
Director

Cast

Queen Latifah isGeorgia Byrd
Georgia Byrd
LL Cool J isSean Matthews
Sean Matthews
Timothy Hutton isMatthew Kragen
Matthew Kragen
Giancarlo Esposito isSenator Dillings
Senator Dillings
Alicia Witt isMs. Buns
Ms. Buns
Jane Adams isRochelle
Rochelle

Similar titles

Perfect Strangers
Vampires vs. the Bronx
Weirdsville
The Saint
Far and Away
Secret Obsession
Dear Dictator
Shazam!
The Uncovering
Sex and Lucia
The Traitor
Metro Manila