Video Sources 50 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Last Man Down

Last Man Down

They will pay.Oct. 19, 2021Unknown87 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Xhon Vudi u largua në pyje pas nisjes të një pandemie të fuqishme që dëmtoi botën dhe shkaktoi vdekjen e gruas së tij.

 

Last Man Down
Last Man Down
Last Man Down
Original title Last Man Down

Director

Fansu Njie
Director

Cast

Daniel Stisen isJohn Wood
John Wood
Olga Kent isMaria Johnson
Maria Johnson
Daniel Nehme isCommander Stone
Commander Stone
Stanislav Yanevski isDr. Feltspat
Dr. Feltspat

Similar titles

Doctor Strange
Stretch
The Bomber
Good on Paper
Traffik
Mr. Go
The Manchurian Candidate
The Walk
Running Man
Automata
Blood and Bone
The Babadook