Video Sources 52 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Last Summer a.k.a. Geçen Yaz

Last Summer a.k.a. Geçen Yaz

Jul. 09, 2021Turkey101 Min.TV-14
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Gjatë pushimeve verore në një qytet buzë detit, 16-vjeçari Deniz, kërkon afeksionin e dashurisë së fëmijërisë së tij dhe noton në një trekëndësh dashurie.

 

Last Summer a.k.a. Geçen Yaz
Last Summer a.k.a. Geçen Yaz
Original title Geçen Yaz
IMDb Rating 6.4 1,897 votes
TMDb Rating 5.8 22 votes

Similar titles

From Your Window to Mine
Don
Dr. Dolittle 2
Field of Lost Shoes
Never Rarely Sometimes Always
X: Night of Vengeance
The Current War
The Contractor
Depraved
Dear White People
Sunrise In Heaven
The Escort