Video Sources 859 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
The Last Witch Hunter

The Last Witch Hunter

Hunt forever.Oct. 21, 2015USA106 Min.PG-13
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Koulder është gjahtari i shtrigave që ka jetuar për 800 vite për shkak të mallkimit që i bëri mbretëresha e shtrigave. Tani ajo është kthyer përsëri dhe është detyra e Koulder që ta ndalojë.

The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
The Last Witch Hunter
Original title The Last Witch Hunter
IMDb Rating 6.0 73,500 votes
TMDb Rating 5.7 1,268 votes

Director

Breck Eisner
Director

Cast

Similar titles

In the Heart of the Sea
A Dog’s Way Home
August. Eighth
Anaconda
Labirinti
Xhorxhi Mbreti i Xhungles 2
Darkman
Balkan Line
Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest
Dragon Ball Z: Bio-Broly
Lethal Weapon 3
Brick Mansions