Video Sources 81 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Latte and the Magic Waterstone

Latte and the Magic Waterstone

Dec. 11, 2019Germany89 Min.TV-PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Ndjek udhëtimin e një iriqi, vajzë e vogël e cila do që të shpëtojë pyllin dhe banorët e tij nga një thatësirë e tmerrshme duke i marrë një gur uji magjik mbretit ari.

Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone
Original title Latte Igel und der magische Wasserstein
IMDb Rating 5.6 371 votes
TMDb Rating 6.7 51 votes

Director

Cast

Luisa Wietzorek isLatte (voice)
Latte (voice)
Henning Baum isBantur (voice)
Bantur (voice)
Timur Bartels isAmaroo (voice)
Amaroo (voice)
Tim Schwarzmaier isTjum (voice)
Tjum (voice)
Maud Ackermann isTjum's mother (voice)
Tjum's mother (voice)
Hans Bayer isVilho (voice)
Vilho (voice)
Helen Blaschke isMira (voice)
Mira (voice)
Nicolas Böll isTjum's father (voice)
Tjum's father (voice)
Michael Deffert isLupo (voice)
Lupo (voice)

Similar titles

Barbi dhe 12 Princeshat balerina
xXx: Return of Xander Cage
Vice
Batman and Harley Quinn
So Long, My Son
The Magnificent Seven
The Mountain Between Us
The Terminal
The Knight Before Christmas
Thor: Ragnarok
Rosy
Aventura e madhe Lego