Video Sources 515 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoalbavid.xyz
Law of the Land

Law of the Land

Sep. 01, 2017Finland90 Min.
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një polic që po del në pension mëson se djali i tij i paligjshëm është liruar nga burgu. Si detyra e tij e fundit,përpiqet te mbajë nën kontroll situatën por shumë shpejt gjerat i dalin nga kontrolli dhe kthehen ne një situate te dhunshme duke e detyruar te përballet me të shkuarën…

Law of the Land
Law of the Land
Law of the Land
Law of the Land
Original title Armoton maa
IMDb Rating 6.5 73 votes

Similar titles

The Grandmaster
Hot Pursuit
Small Crimes
Moonrise Kingdom
Legionnaire
Sarrainodu
Girls Against Boys
Black
Solitary Man
Seeking a Friend for the End of the World
Butterflies
Downfall