Video Sources 1377 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikook.ru
Leap Year

Leap Year

Anna planned to propose to her boyfriend on February 29th. This is not her boyfriend.Jan. 08, 2010USA, Ireland100 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Sipas një tradite irlandeze më 29 Shkurt është Viti e Brishtë ku një grua mund të propozoi një burrë për martesë dhe ai duhet të pranojë. Kështu që, Ana planifikon një udhëtim në Dublin, për të propozuar të dashurin e saj, por gjatë udhëtimit ajo do të hasë shumë vështirësi dhe…

Leap Year
Leap Year
Leap Year
Leap Year
Leap Year
Leap Year
Leap Year
Leap Year
Leap Year
Leap Year
Original title Leap Year
IMDb Rating 6.4 72,800 votes
TMDb Rating 6.3 273 votes

Similar titles

The Beach House
Machete
Little Children
Hasee Toh Phasee
Sadece Sen aka Only You
Inescapable
A Cinderella Story: If the Shoe Fits
Barefoot
Love Actually
Witless Protection
Notebook
Entourage