Video Sources 626 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Leatherface

Leatherface

The Origin Story of The Texas Chain Saw MassacreSep. 14, 2017USA90 Min.R
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

“Fytyrë Lëkura”: Një adoleshent fytyrë-mbuluar me lëkurë arratiset nga një spital psikiatrik bashkë me tre tjerë, duke rrëmbyer një infermiere dhe e çon atë në një udhëtim drejt ferrit, ndërkohë ai ndiqet nga një ligjvënës për hakmarrje.

Leatherface
Original title Leatherface
IMDb Rating 5.2 2,661 votes
TMDb Rating 5.6 90 votes

Director

Cast

Stephen Dorff isTexas Ranger Hal Hartman
Texas Ranger Hal Hartman
Lili Taylor isVerna Sawyer
Verna Sawyer
Sam Strike isJackson
Jackson
Finn Jones isDeputy Sorrel
Deputy Sorrel

Similar titles

The Lighthouse
The Head Hunter
The Woman in Black
The Breed
Do Not Reply
Stormhouse
Eloise
The Descent
Seven Days
Intruders
Suzzanna: Buried Alive
When Animals Dream