Video Sources 153 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Legacy of Lies

Legacy of Lies

He's afraid of nothing... except the truth.Aug. 06, 2020Netherlands101 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një ish-agjent i M16 detyrohet të rikthehet në botën e spiunazhit dhe angazhohet për të zbuluar të vërtetat tronditëse të operacioneve që janë kryer nga shërbimet sekrete.

Legacy of Lies
Legacy of Lies
Original title Legacy of Lies
TMDb Rating 5.7 3 votes

Director

Cast

Similar titles

Inhumanity
Spider-Man 3
Redeemer
Culture Shock
What If…
Jiu Jitsu
Redemption Day
Sensation
Survivor
Savages
The Matador
My Way