Video Sources 1071 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidto.me
Legendary Assassin

Legendary Assassin

Every Move KillsDec. 05, 2008Hong Kong89 Min.R
Your rating: 0
7.7 3 votes

Synopsis

Një police miqësohet me një mjeshtër misterioz të arteve marciale, por gjërat përkeqësohen kur rezulton se ai është një xhelat i cili ka prerë kokën e një padroni të madh droge dhe e mban atë në çantë.

Legendary Assassin
Original title Long nga
IMDb Rating 6.2 1,553 votes
TMDb Rating 6.4 11 votes

Director

Cast

Wu Jing isBo Tong Lam
Bo Tong Lam
Hui Siu-Hung isGuan Gong
Guan Gong
Ronald Cheng isUncle Zhi
Uncle Zhi
Kou Zhan Wen isMaster Ma
Master Ma
Alex Fong Lik-Sun isOfficer Hanson
Officer Hanson

Similar titles

Tomb Raider
Twelve
Gunday
Once Upon a Time in Shanghai
Naruto Filmi: Përplasja e Ninxhave në tokën e dëborës
The Girl is in Trouble
Gabriel
Batman Begins
Alfa dhe Omega 3
Ant-Man and the Wasp
Kincsem
Unknown