Video Sources 1021 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
Les Misérables

Les Misérables

Fight. Dream. Hope. Love.Dec. 18, 2012USA, UK157 Min.PG-13
Your rating: 0
10 2 votes

Synopsis

Zhan Valzhani, i njohur si i Burgosuri 24601, lirohet nga burgu dhe e thyen lirimin me kusht për të krijuar një jetë të re për veten e tij ndërkohë që i shmanget kapjes nga Inspektori këmbëngulës Haver. I vendosur në Francën post-revolucionare, historia arrin fundin kundër sfondit të Kryengritjes së Qershorit.

Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Les Misérables
Original title Les Misérables
IMDb Rating 7.6 260,416 votes
TMDb Rating 7

Director

Cast

Similar titles

Zero
Stoker
Things to Come
Barefoot-Barfuss
The Alibi
The Choice
Close Enemies
Killing
The Lucky One
The Post
Jojo Rabbit
Astral