Video Sources 23 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Let’s Go to Prison

Let’s Go to Prison

Welcome to the slammerNov. 17, 2006USA84 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një hajdut vendos të hakmerret ndaj gjykatësit që e dënoi atë me burg disa herë, duke u bashkuar me djalin e tij në burg dhe duke e kthyer jetën e tij një makth të vërtetë.

 

Let’s Go to Prison
Original title Let's Go to Prison
IMDb Rating 6.0 23,750 votes
TMDb Rating 5.7 188 votes

Director

Bob Odenkirk
Director

Cast

Dax Shepard isJohn Lyshitski
John Lyshitski
Will Arnett isNelson Biederman IV
Nelson Biederman IV
Amy Hill isJudge Eva Fwae Wun
Judge Eva Fwae Wun
David Darlow isJudge Biederman
Judge Biederman

Similar titles

The Boss Baby
Enforcement
Chris Watts: Confessions of a Killer
Volver
Domino
Lili dhe Endacaku
Mitron
Mean Machine
Sahara
Wake Up Sid
The Man Who Invented Christmas
Welcome to Dongmakgol