Video Sources 1558 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovudeo.net
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch

Jan. 29, 2005United States68 Min.PG
Your rating: 0
10 4 votes

Synopsis

Lilo dhe Stich rikthehen në një aventurë të re mbi besnikerinë, miqësinë dhe familjen. Me muzikën e mrekullueshme të Elvis Preslit, ndiqni karakteret e parezistueshme në aventurën e tyre më të fundit.

 

Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Lilo & Stitch 2: Stitch Has a Glitch
Original title Lilo & Stitch 2: Stitch has a Glitch
IMDb Rating 6.3 9,221 votes
TMDb Rating 6.5

Director

Cast

Tia Carrere isNani (Voice)
Nani (Voice)
Matt Corboy isAdditional Voices (voice)
Additional Voices (voice)
Dakota Fanning isLilo Pelekai (voice)
Lilo Pelekai (voice)
Jillian Henry isElena (voice)
Elena (voice)
Jason Scott Lee isDavid Kawena (voice)
David Kawena (voice)
Kevin McDonald isPleakley (voice)
Pleakley (voice)
David Ogden Stiers isDr. Jumba Jookiba (voice)
Dr. Jumba Jookiba (voice)
Chris Sanders isStitch (voice)
Stitch (voice)
Kunewa Mook isKumu (voice)
Kumu (voice)
William J. Caparella isAdditional Voices (voice)
Additional Voices (voice)

Similar titles

Father and Guns
Ralph Breaks the Internet
Streaker
Bethoven 5
Kung Fu Panda 1
Space Jam
Dil To Pagal Hai
Le Chef
The Protector
The Best Man Holiday
Zero
Barbi dhe magjia e Pegasusit