Video Sources 32 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Little Fish

Little Fish

Love is unforgettable.Feb. 05, 2021USA101 Min.Unrated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Të arrish të mbash gjallë një mardhënie te fortë dhe të qëndrueshme, duke përballuar sfida të mëdha. Humbja e vetvetes dhe kujtimeve që të shoqërojnë në çdo hap të jetës që fshin historinë e dashurisë si pasojë e përhapjes së një “misteri” shkatërues.

 

Little Fish
Little Fish
Little Fish
Little Fish
Little Fish
Original title Little Fish
IMDb Rating 6.9 1,391 votes
TMDb Rating 7.4 37 votes

Director

Cast

SoKo isSamantha
Samantha
Ross Wirtanen isJude's Friend #1
Jude's Friend #1
Heather Decksheimer isJude's Friend #2
Jude's Friend #2
Natalie Smith isJude's Friend #3
Jude's Friend #3
Ron Robinson isFisherman
Fisherman

Similar titles

Midnight in Paris
Green Street Hooligans: Underground
Lawless
Bhavesh Joshi Superhero
Arrowhead
Cold Prey II
John Carter
Journey to the Center of the Earth
The Intouchables
Munich
Zodiac
Lowlife