Video Sources 124 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.to
Little Miss Dolittle

Little Miss Dolittle

May. 10, 2018Germany96 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një vajzë 11 vjeçare që mund të flasë me kafshët. Kur një hajdute sjell disa probleme në një kopsht zoologjik të zonës, ajo gjendet aty për t’i shpëtuar.

Little Miss Dolittle
Original title Liliane Susewind - Ein tierisches Abenteuer
IMDb Rating 5.9 385 votes
TMDb Rating 5.9 8 votes

Director

Cast

Similar titles

Bad Boys II
Made in Italy
The Clapper
Abigail
Barbi dhe Motrat e Saj në Nje Perrallë me Kuaj
A Ghost Story
Beyond the Edge
Everything You Want
The Wedding Unplanner
Rajma Chawal
Downsizing
Sweet Home Alabama