Video Sources 552 Views

  • Shikoevoload.io
Locust

Locust

Jun. 25, 2014Russia118 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Liera dhe Artemi kalojnë një histori dashurie verore. Në përfundim të verës, ata vendosin që të mos ndahen. Por, gjërat do të shkojnë keq dhe jeta do ti vendosë ata në vështirësi të mëdha.

Original title Саранча
IMDb Rating 5.5 448 votes
TMDb Rating 5.6 11 votes

Director

Egor Baranov
Director

Cast

Pyotr Fyodorov isАртём Цыганов
Артём Цыганов
Dmitriy Shevchenko isИгорь Яковлевич Гуревич
Игорь Яковлевич Гуревич
Ekaterina Volkova isНаталья
Наталья
Evgeniy Stychkin isПацыфик
Пацыфик
Aleksey Gorbunov isотец Артёма
отец Артёма
Maksim Pinsker isВалентин Черемин
Валентин Черемин

Similar titles

Dead Draw
It
Across the Universe
Atharintiki Daaredi
O.G.
The Outpost
Batman: Soul of the Dragon
Polar
Martyrs
Ocean’s Eight
Das Leben der Anderen -Jetet e te tjereve
Swiss Army Man