Video Sources 564 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
London Fields

London Fields

All of them want her, one of them wants her... dead.Sep. 20, 2018UK118 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Me dëshirën për të shkruar kryeveprën e tij, një shkrimtar në prag vdekjeje, bën një udhëtim në Londër, ku shpreson të gjej frymëzimin. Ai zbulon që është e vështirë të jesh autori i shkëputur nga ngjarjet, kur muza jote është një krijesë tërheqëse, që bën gjithçka për të kontrolluar historinë e saj dhe jeta e personazheve të tu po shkon drejt shkatërrimit.

London Fields
London Fields
London Fields
London Fields
London Fields
London Fields
Original title London Fields
IMDb Rating 4.3 3,088 votes
TMDb Rating 5.1 72 votes

Director

Cast

Amber Heard isNicola Six
Nicola Six
Theo James isGuy Clinch
Guy Clinch
Jim Sturgess isKeith Talent
Keith Talent
Billy Bob Thornton isSamson Young
Samson Young
Cara Delevingne isKath Talent
Kath Talent
Jason Isaacs isMark Asprey
Mark Asprey
Lily Cole isTrish Shirt
Trish Shirt
Gemma Chan isPetronella
Petronella
Henry Garrett isDink Heckler
Dink Heckler

Similar titles

Awakenings
Rust Creek
West of Her
Pixie
Adults in the Room
Coastal Elites
The Wall
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex – Solid State Society
Hannibal Rising
Quantum of Solace
Boulevard
Me Before You