Video Sources 205 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albavidfcom
Long Day’s Journey Into Night

Long Day’s Journey Into Night

Oct. 07, 2018China140 Min.Not Rated
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një histori nga e shkuara nuk është mbyllur asnjëherë. Një burrë kthehet sërish në Guinzhu dhe zbulon gjurmët e një femre misterioze. Ai nis të kujtojë verën që kanë kaluar bashkë 20 vite më parë.

Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night
Long Day’s Journey Into Night
Original title 地球最后的夜晚
IMDb Rating 7.2 2,390 votes
TMDb Rating 7.3 29 votes

Director

Bi Gan
Director

Cast

Huang Jue isLuo Hongwu
Luo Hongwu
Tang Wei isWan Qiwen
Wan Qiwen
Sylvia Chang isWild Cat's mother
Wild Cat's mother
Lee Hong Chi isWild Cat
Wild Cat
Chen Yongzhong isZuo Hongyuan
Zuo Hongyuan
Tuan Chun-hao isEx-husband of Wan Qiwen
Ex-husband of Wan Qiwen
Bi Yanmin isWoman Prisoner
Woman Prisoner

Similar titles

The Crimson Rivers
The Wind That Shakes the Barley
Interview with the Vampire
Just My Luck
Barbara
Appaloosa
Beasts of the Southern Wild
Last Days in the Desert
The Eye
The Dark Valley
Persian Lessons
Artificial Paradises