Video Sources 75 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Lootcase

Lootcase

Jul. 31, 2020India132 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Nandan Kumar has në një valixhe dhe zbulon se është plot me para. Ai nuk di asgjë, se kujt i përket, nga është, ose si arriti atje. Nandan duhet të vendosë nëse do ta marrë apo jo atë.

Lootcase
Original title लूटकेस
IMDb Rating 7.9 5,823 votes
TMDb Rating 5 5 votes

Director

Cast

Kunal Khemu isNandan Kumar
Nandan Kumar
Ranvir Shorey isInspector Kolte
Inspector Kolte
Gajraj Rao isMLA Patil
MLA Patil
Vijay Raaz isBala Rathore
Bala Rathore
Aryan Prajapati isNandan's Son
Nandan's Son

Similar titles

The Grand Budapest Hotel
Friday After Next
Smurfs: The Lost Village
My Hero Academia: Heroes Rising
Iddarammayilatho
Annie
Part-time Spy
The Ref
Toxic
Main Tera Hero
Hall Pass
Back to the Future Part II