Video Sources 71 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Loro

Loro

Everything is not enough.Sep. 13, 2018Italy157 Min.Unrated
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Filmi tregon sekretet e jetës së të famshmit Silvio Berluskoni, pasionin e tij për pushtet, femra dhe egon e tij të pakënaqur. Futemi në hipoteza se çfarë mund të ketë ndodhur në ngjarjet që asksush nuk i di, me një varësi personazhesh dhe ngjarjesh, që një në një mënyrë a në një tjetër, të gjitha sillen rreth tij.

Loro
Loro
Loro
Original title Loro
IMDb Rating 6.7 3,366 votes
TMDb Rating 6.7 146 votes

Director

Cast

Toni Servillo isSilvio Berlusconi / Ennio Doris
Silvio Berlusconi / Ennio Doris
Elena Sofia Ricci isVeronica Lario
Veronica Lario
Riccardo Scamarcio isSergio Morra
Sergio Morra
Fabrizio Bentivoglio isSantino Recchia
Santino Recchia
Dario Cantarelli isPaolo Spagnolo
Paolo Spagnolo
Anna Bonaiuto isCupa Caiafa
Cupa Caiafa
Giovanni Esposito isMariano Apicella
Mariano Apicella

Similar titles

Desert Dancer
Everything You Want
The Uninvited
Bone Tomahawk
3 Idiots
Keys to the Heart
The Son of No One
Suzzanna: Buried Alive
Birdshot
Eloïse
The Last Man
Cut Off