Video Sources 59 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Love and Honor

Love and Honor

Mar. 22, 2013USA92 Min.PG-13
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Kur një ushtar i ri në Vietnam ndahet nga e dashura e tij, bashkë me mikun e tij të ngushtë vendosin të largohen nga ushtria dhe të kthehen në vendlindje për ta rifituar atë.

 

Love and Honor
Love and Honor
Original title Love and Honor
IMDb Rating 5.7 8,919 votes
TMDb Rating 6 277 votes

Director

Danny Mooney
Director

Cast

Liam Hemsworth isMickey Wright
Mickey Wright
Austin Stowell isDalton Joiner
Dalton Joiner
Aimee Teegarden isJuniper / Jane
Juniper / Jane
Chris Newman isLT. Johnson
LT. Johnson

Similar titles

Kauwboy
Anjaan
Siberia
Dead Earth
La La Land
Long Lost
Pawn Sacrifice
Uncorked
At War for Love
The Square
Crazy, Stupid, Love.
Stuart: A Life Backwards