Video Sources 31 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Love Is Strange

Love Is Strange

Feb. 07, 2014Brazil98 Min.R
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Pasi Beni dhe Xhorxhi martohen, Xhorxhin e pushojnë nga puna si mësues, duke i detyruar ata që të qëndrojnë me miqtë e tyre larg njëri-tjetrit, ndërkohë që ata shesin shtëpinë e tyre për të gjetur një tjetër më të lirë, një situatë kjo që i peshon shumë të gjithëve atyre që përfshihen.

 

Love Is Strange
Original title Love Is Strange
IMDb Rating 6.7 12,459 votes
TMDb Rating 6.4 221 votes

Similar titles

Open Water
Arrival
8MM 2
J. Edgar
Legendary
Black and Blue
Chhalaang
Gone Baby Gone
Step Up 3D
Swiss Army Man
Hostage
An Elephant Sitting Still